Sylwester Zakopane - najlepsze imprezy

Sylwester pod Tatrami - czyli najlepsze miejsca, aby otworzyć butelkę szampana, podziwiać fajerwerkowe show i przywitać nowy rok!

Sylwester w karczmie

Przedstawiamy kilka propozycji na spędzenia sylwestra w góralskim klimacie, a co najbardziej kojarzy się z takim klimatem? Oczywiście góralskie tradycyjne karczmy. Poniżej kilka miejsc, w których można spędzić zabawę sylwestrową, nie tylko te na Krupówkach.

Karczma Biały Potok

Klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem, do tego kapela góralska i zabawa z DJ.
Więcej informacji na stronie - Sylwester w Białym Potoku

Dwór Ślebody

Szampańska zabawa do białego rana. Muzyka na żywo oraz wyjątkowe menu przygotowane przez szefa kuchni specjalnie na sylwestrową noc.
Więcej informacji na stronie - Sylwester w Dworze Ślebody

Czarci Jar

Zabawa sylwestrowa w Czarcim Jarze, a na miejscu dyskoteka, szwedzki bufet, ciepła kolacja oraz "Czarci pokaz".
Więcej informacji na stronie - Sylwester w Czarcim Jarze

Karcma Holny

Sylwester w scenerii góralskiej biesiady przy muzyce kapeli góralskiej i zespołó "Ogórki". Przywitanie Nowego Roku przy watrze obok karczmy.
Więcej informacji na stronie - Sylwester w Czarcim Jarze

Sylwester w plenerze

Wiele osób wybierających zimową stolicę Polski, na spędzenie tej wyjątkowej nocy, w której stary rok wita nowy, bawić się będzie na balach i przyjęciach w karczmach, są jednak tacy, którzy wolą przywitać nowy rok na świeżym powietrzu, podziwiając ferie kolorów nad głowami. Właśnie dla takich osób przygotowaliśmy listę kilku miejsc, w których warto o północy otworzyć butelkę szampana.

sylwester na Krupówkach

Impreza w centrum

Krupówki - jest to najpopularniejsze miejsce w Zakopanem wybierane przez turystów, głównie z uwagi na centralne położenie oraz dużą liczbę karczm i restauracji, w których odbywają się różne zabawy.

Równia krupowa

Kolejnym z miejsc, w których licznie zbierają się osoby świętujące nowy rok, jest Równia Krupowa. Jest to duży plac, położony również w centrum miasta, z charakterystycznym dużym drewnianym napisem „Zakopane” oraz piękny widokiem na góry, w tym Giewont.

Zabawa na 1 126 m. n.p.m

Szczyt Gubałówki jest to miejsce, z którym zdecydowanie najlepiej podziwiać sylwestrową panoramę Zakopanego. Dostanie się na górę, wymaga trochę wysiłku, lecz gdy nadejdzie już północ, jest on zdecydowanie opłacalny. Piękne widoki, jakie rozpościerają się ze szczytu, wzmocnione sylwestrowymi fajerwerkami tworzą zapierający dech w piersiach widok.

rezerwacja: 608 490 403 ul. Stachonie 47a, Zakopane